GameHut IP & Server Information | Minecraft Server List


GameHut

GameHut
offline 1.16.5 0/0
Votes: 0 Uptime: 100%

Server Description

Jsme nový server a budeme se snažit ho zlepšovat. Server založený nejen pro nás, ale hlavně pro Vás. Jsme survival, skyblock, vanilla server. Kde nudu jisto jistě nepotkáš. Najdeš zde nejen přátelský a pečlivý A-Team, ale i spoustu ochotných hráčů, se kterými si můžeš při hře pokecat nebo spolu můžete postavit něco neuvěřitelného!

#VANILLA
Nijak extra tě nebere zjednodušený Minecraft a máš raději, když je to těžší a máš důvod se snažit přežít? Tak právě vanilla je pro tebe, jelikož právě tady začíná tvůj boj o život. Nejen, že musíš utíkat před příšerami, ale i před hráči, neboť je tu povolené PvP!

#SURVIVAL
Nenajdeš zde jen hráče a celkově skvělou komunitu, ale můžeš si na našem serveru vytvořit vlastní shop, ve kterém můžeš prodat i blbý kámen, pomocí jednoduchých příkazů si vytvoříš vlastní residenci, ve které můžeš stavět o sto šest, ale můžeš dát i nějaký předmět do aukce! Během dne A-Team připravuje různé eventy, ve kterých můžeš vyhrát klíče, které ti otevřou mystické bedny, ze kterých můžeš získat legendární věci.

What is IP for Minecraft server GameHut?

The server IP address for GameHut is play.gamehut.cz.

What version GameHut supports?

GameHut supports Minecraft version: 1.16.5, .

What is GameHut minecraft server location?

GameHut server is located in Czech Republic.

What gamemodes GameHut supports?

GameHut Minecraft server supports Survival, Economy, Creative, Discord, gamemodes.

IP Address

play.gamehut.cz
Anarchy Creative Economy Factions FTB Hardcore KitPvP MCMMO Mini Games Parkour Pixelmon Prison PvE PvP Roleplay Skyblock Skywars Survival Towny Vanilla Raiding Network Bedwars Survival Games Pokemon Spigot Drug Adventure Discord Modded Sky Factory Among Us SMP Cracked Bedrock Squid Game One Block 1.7 1.8 1.12 1.15 1.16 1.16.5 1.17 1.17.1 1.18 Indonesia United Kingdom United States